08. únor 2021

Šumavský vrchol Bobík 1264 m

Vrcholové razítko Bobík je stále na svém místě a my jsme se na vrchol vydali po červené turistické trase z Volar. Více se o razítku dozvíte zde

 

Více

Vrcholová razítka

Jsme mladé sdružení a hlavním našim cílem je umisťování a správa razítek na turisticky významných stanovištích, zejména na vrcholech hor, kopců a pahorků. Díky tomu, bychom chtěli zvýšit návštěvnost na méně navštěvovaných přírodních, turisticky zajímavých místech naší drahé země. Zejména pak vrcholů tisícovek, ale i kopců, vyhlídek a pahorků nebo jiných zajímavých míst. Našim dalším cílem je, aby si návštěvník z těchto krásných koutů přírody kromě hezkého zážitku odnesl také nějakou odměnu, něco na památku, v našem případě razítko ve svém „Deníku tuláka“ a aby zde mohl zanechat svou stopu, v podobě zápisu ve vrcholové knize.

Staňte se patronem razítka

Za razítky nestojí snaha něco prodávat ani na tom vydělat, a tak na razítka na všech kopcích nemáme peníze. Pokud máte svůj oblíbený vrchol, kde chcete, aby bylo razítko, staňte se patronem vrcholového razítka a uděláte radost sobě i dalším dalším lidem.

O patronech razítek